Képzés

Angol szaknyelvi ismeretek könyvtárosoknak - Special English Studies for Librarians

Engedélyszám:
Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/002616
A képzés típusa:
Engedélyezett képzés
Határozatszám:
VI/236-3/2020/KONYVLEV
Várjuk jelentkezését, új tanfolyami időpont a következő naptári évre vonatkozó képzési tervünkben fog szerepelni.
Helyszín:
OSZK Könyvtári Intézet (1014 Budapest, Szent György tér 4–5–6.) 540. oktatóterem, 539/A számítógépes oktatóterem
Leírás:

A képzés célja, hogy felfrissítse és fejlessze a résztvevők angol nyelvi készségeit a szövegértés, a beszéd, az írás területén. A résztvevők jártasságot szereznek angol nyelvű internetes oldalak használatában; képesek lesznek intézményük, munkaterületük és könyvtári projektjeik angol nyelvű bemutatására, kompetenciákat sajátítanak el az angol partnerintézményekkel és kiadókkal való kapcsolattartáshoz és a könyvtárhasználókkal folytatott kommunikációhoz, lehetőségük nyílik tapasztalataik, ötleteik megosztására, és a munkájuk során felmerülő problémák hatékonyabb kezelésére a csoport tagjaival folytatott konstruktív viták segítségével.

Résztvevői elégedettségmérési eredmények (378/2017. (XII. 11.) Korm.rendelet 7. § (6) bek.):

ANGOLSZNY/1
ANGOLSZNY/2_ONLINE
ANGOLSZNY/3_ONLINE
ANGOLSZNY/4_ONLINE

Kapcsolattartó neve:
Szőnyegi Zsanett
Kapcsolattartó telefonszáma:
+36 1 224-3790, +36 30 181-8931
Kapcsolattartó e-mail címe:
A tanfolyam időtartama:
60 óra, 7 nap (a képzés kontaktóráit 10 óra otthon munka egészíti ki) (illetve a képzés aktuális indítási dátuma szerint)