Minősített Könyvtár cím és Könyvtári Minőségi Díj pályázati kiírások és pályázatismertető szakmai nap – 2023

Tisztelt Kollégák!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kulturális és Innovációs Minisztérium honlapján megjelent a 2023. évi Minősített Könyvtár cím és Könyvtári Minőségi Díj pályázati kiírása.

A pályázati adatlap feltöltési határideje: 2023. július 5., szerda éjfél.
A szakmai beszámoló és az önértékelés feltöltési határideje: 2023. augusztus 4., péntek éjfél.

A pályázati dokumentációt a Magyarországi Könyvtárak Adatbázisában a Pályázatok menüpont alatt kell benyújtani.
Amennyiben páláyzni szeretnének, és nem rendelkeznek a Magyarországi Könyvtárak Adatbázisához felhasználónévvel és jelszóval, akkor forduljanak hozzánk bizalommal a minoseg@oszk.hu címen.

Segédanyagok a pályázati anyagok feltöltéséhez:

Az Országos Széchényi Könyvtár Könyvtári Intézete 2023. június 27-én online pályázatismertető szakmai napot szervez, amivel célja, hogy:
  • megismertesse a résztvevőkkel a Minősített Könyvtár cím és a Könyvtári Minőségi Díj pályázati kiírásokat, felhívja a figyelmet az újdonságokra, valamint
  • praktikus gyakorlati tanácsokkal járuljon hozzá a minél sikeresebb szakmai beszámolók elkészítéséhez,
  • bemutassa az új elektronikus szervezeti önértékelési felületét.

A szakmai nap programja:
10.00–10.10 Köszöntőt mond Rózsa Dávid főigazgató (Országos Széchényi Könyvtár)
10.10–10.20 Köszöntőt mond Vincze Máté közgyűjteményekért és kulturális fejlesztésekért felelős helyettes államtitkár (Kulturális és Innovációs Minisztérium)
10.20–10.50 Bajnok Tamara osztályvezető (Könyvtári Intézet): A pályázati kiírások ismertetése
10.50–11.10 Antal Istvánné Edina és Juhász Réka (Könyvtári Intézet): A Könyvtári Intézet új elektronikus szervezeti önértékelési felületének bemutatása

A rendezvényre regisztrálni 2023. június 26-a 15 óráig lehet az alábbi linkre kattintva:

A szakmai napot MS Teams segítségével bonyolítjuk le, minden érdeklődőt szeretettel várunk!
CsatolmányMéret
PDF ikon mkc_palyazat_2023.pdf378.15 KB