Minősített Könyvtár cím és Könyvtári Minőségi Díj pályázati kiírások 2024 Pályázatismertető szakmai nap – 2024

A Kulturális és Innovációs Minisztérium honlapján megjelent a 2024. évi Minősített Könyvtár cím és Könyvtári Minőségi Díj pályázati kiírás.

A pályázati adatlap feltöltési határideje: 2024. április 5. (péntek) 12 óra

A szakmai beszámoló és az önértékelés feltöltési határideje: 2024. május 6. (hétfő) 12 óra

A pályázati dokumentációt a Magyarországi Könyvtárak Adatbázisában a Pályázatok menüpont alatt kell benyújtani (segédletek a feltöltéshez). Amennyiben könyvtáruk nem rendelkezik a Magyarországi Könyvtárak Adatbázisához felhasználónévvel és jelszóval, akkor írjanak a minoseg@oszk.hu címre!

Az Országos Széchényi Könyvtár Könyvtári Intézete 2024. március 27-én szerdán online pályázatismertető szakmai napot szervez, amelynek célja, hogy:

• megismertesse a résztvevőkkel a Minősített Könyvtár cím és a Könyvtári Minőségi Díj pályázati kiírásokat, felhívja a figyelmet az újdonságokra, valamint
  • praktikus gyakorlati tanácsokkal járuljon hozzá a minél sikeresebb szakmai beszámolók elkészítéséhez.

A pályázatismertető szakmai nap programja:

10.00–10.10 Köszöntőt mond Szóllás Péter főosztályvezető (Kulturális és Innovációs Minisztérium Könyvtári és Levéltári Főosztály)

10.10–11.00 A pályázati kiírásokat ismerteti Bajnok Tamara osztályvezető (Könyvtári Intézet)

A rendezvényre regisztrálni 2024. március 26-án kedden 14 óráig lehet az alábbi linkre kattintva: https://oszk.hu/mkc-kmd-palyazatbemutato-szakmai-nap-regisztracio-2024?mobile=off

A szakmai napot MS Teams segítségével bonyolítjuk le.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!