Győztesek konferenciája

Időpont: 2023. január 26., csütörtök 10 óra

Megrendezés módja: online (Microsoft Teams)

Moderátor: Bajnok Tamara osztályvezető

Regisztráció: https://www.oszk.hu/jelentkezesi-urlap-gyoztesek-konferenciaja

Regisztrációs határidő: 2023. január 25., szerda 12 óra

PROGRAM:

10.0010.05 Köszöntő – Szüts Etele igazgató (Könyvtári Intézet)

10.05–10.25 Kör, téglalap, rombusz - könyvtári geometria?!: Folyamatmenedzsment a Ceglédi Városi Könyvtárban – Győri Annamária gyűjteményszervezési csoportvezető (Ceglédi Városi Könyvtár, Cegléd)

10.25–10.45 Túl a számokon… – Benchmarking a Széchenyi István Városi Könyvtárban – Virág Anett feldolgozó könyvtáros (Széchenyi István Városi Könyvtár, Sopron)

10.45–11.05 Út a Minősített Könyvtár cím felé: A veszprémi E-Start 2020 projekt bemutatása – Csizmadia Júlia közkapcsolati osztályvezető (Eötvös Károly Megyei Könyvtár, Veszprém)

11.05–11.25 Bizalom és motiváció: munkatársakkal kapcsolatos fejlesztések a Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtárban – Dr. Tóth Máté igazgató (Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár, Szentendre)

11.25–11.45 Trendi terek a Verseghy Ferenc Könyvtárban – Balázs Ildikó minőségirányítási vezető (Verseghy Ferenc Könyvtár és Közművelődési Intézmény, Szolnok)

Az előadások között a Balatoni Regionális Történeti Kutatóintézet, Könyvtár és Kálmán Imre Emlékház, a Flesch Károly Közművelődési, Könyvtári, Kulturális és Városmarketing Közhasznú Nonprofit Kft. - Huszár Gál Városi Könyvtár, a Mészáros Károly Városi Könyvtár, a Solymár Imre Városi Könyvtár, a Szentes Városi Könyvtár, valamint a Jászkerület Kulturális és Művészeti Közhasznú Nonprofit Kft. Városi Könyvtár rövid bemutatkozó videóját tekinthetik meg.

Gratulálunk minden győztesnek!