Képzés

Elektronikus tananyagfejlesztés és távoktatás könyvtári környezetben

A képzés típusa:
Engedélyezett képzés
Határozatszám:
IV/804/2023/KONYVLEV
Várjuk jelentkezését, új tanfolyami időpont a őszi félévre vonatkozóan fog képzési tervünkben a későbbiekben szerepelni.
Helyszín:
OSZK Könyvtári Intézet (1014 Budapest, Szent György tér 4–5–6.) 539/A számítógépes oktatóterem
Leírás:

A képzés célja, hogy a résztvevők megismerjék az elearning anyagok könyvtári használatának lehetőségeit, az elektronikus tananyag sajátosságait a digitális környezetben, és elsajátítsák a médiaelemek előállításának és szerkesztésének egyszerű és hatékony módszereit, valamint képessé váljanak grafikus felületen keresztül szabványos SCORM-(Sharable Content Object Reference Model) kompatibilis tananyagok elkészítésére, és a Moodle felületén kurzusok felépítésére, taneszközök közzétételére, ezáltal a könyvtárban folyó képzések elektronikus tananyagokkal történő támogatására.

Kapcsolattartó neve:
Mánfai Miklósné
Kapcsolattartó telefonszáma:
+36 1 2243 818, +36 30 312-3432
Kapcsolattartó e-mail címe:
A tanfolyam időtartama:
60 óra, 2x2 nap + 30 óra távoktatás (illetve a képzés aktuális indítási dátuma szerint) (A képzés kontaktóráinak száma 30, ezt 30 óra otthoni munka egészíti ki távoktatásos támogatással.)
Részvételi díj:
60000,- Ft